فیلتر کابین

همانطوری که احتمالا حدس زده اید برای نصب فیلتر جدید، همان مراحل خارج کردن فیلتر قدیمی را دوباره به صورت برعکس باید انجام دهید.

 

اما قبل از اینکه فیلتر جدید را نصب کنید، چند دقیقه وقت صرف تمیز کردن محفظه فیلتر وکانال ورود هوا بنمایید. این کار باعث می‌شود که هوای ورودی به کابین تلطیف شود و همچنین، باعث افزایش طول عمر فیلتر جدید خواهد شد. زمانی که همه قسمت ها را مجددا تمیز کردید، فیلتر جدید هوای کابین را در جای خود نصب کنید، تمام بست ها یا پیچ های باز شده را بادقت مجددا ببندید تا از عدم ورود هوای فیلتر نشده به اتاق خودرو مطمئن شوید. با اتمام کار، می‌توانید مطمئن باشید که هوای ورودی به کابین عاری از گرده های آلرژی زا و آلودگی های سرفه آور می‌باشد. این مورد مخصوصا درزمانی که شما یا مسافرانتان مشملات تنفسی داشته باشند اهمیت خود را نشان می‌دهد. عموما زمان تعویض فیلتر هوای اتاق سالی یک بار یا هر 19000 تا 24000 نیلومتر یک بار است، البته خارج کردن گاه به گاه آن و تکاندن آن برای بیرون آوردن گرد وخاک های باقیمانده در بین زمان تعویض ها هیچ اشکالی ندارد.

مشتریان ما

چرخش پارت با بهترین محصولات مان فیلتر آلمان وکاسه نمدی کاکو آلمان در خدمت شماست

نقشه شرکت

آدرس

آدرس:
تهران ، خیابان ملت، کوچه قدیم نوایی ، پلاک 25 ، واحد 1
تلفن:
33975236 – 33988291
همراه:
09123184194
وبسایت:
ایمیل:

درباره ما

گروه بازرگانی چرخش پارت با داشتن سابقه در فروش محصولات مان فیلتر آلمان و کاسه نمدهای کاکو آلمان برطبق سفارش مشتری در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن , آماده ارایه خدمات می باشد.

با ما در تماس باشید